KONST / Litografier / Gouache 12771195
nr 1277 1195
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad. Komposition. Motivet: 40x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:19:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gouache